شبکه های اجتماعی ←
مسواک جی یو ام
The party of the competition for “Dinner with Mr.Golzar “was held.

مراسم مهمانی مسابقه شام مهمان محمدرضا گلزار باشید برگزار شد

1394/10/27

مراسم مهمانی مسابقه " شام مهمان محمدرضا گلزار باشید" که از 20 شهریور تا 20 آبان ماه امسال در جریان بود، در رستوران بین المللی بیچه برگزار شد. در این مراسم که با حضور سوپراستار سینمای ایران، محمدرضا گلزار برگزار شد، برندگان این مسابقه توانستند در محفلی صمیمی، ضمن صرف شام در کنار این ستاره دوست داشتنی، لحظاتی خاطره انگیز را رقم بزنند.

در سورپرایز برند جی.یو.ام مسابقه ای طراحی شده بود كه در آن افراد علاقه مند با استندی كه با طرح آقای گلزار تهیه شده و در داروخانه ها و بعضی هایپر ماركت ها قرار داده شده بود، عكس می گرفتند. خلاقانه ترین عكس ها انتخاب شده و برای نظرسنجی از مخاطبین صفحه اینستاگرام برند G.U.M به نمایش گذاشته می شد. رقابت سختی بین تمامی شرکت کنندگان پی گرفته شد و در نهایت عكس ده نفر با بیشترین رای مخاطبین انتخاب شد و علاوه بر آن به عنوان سورپرایزی دیگر در دو ن المللی پارسیان آزادی مرحله، 25 نفر نیز به قید قرعه کشی انتخاب و به تعداد برندگان افزوده شدند. این افراد علاوه بر دریافت جوایز، یك شب شام را در رستوران بین المللی بیچه تهران واقع در هتل بین المللی پارسیان آزادی ، میهمان آقای گلزار شدند.

در این مراسم جناب آقای دکتر علی بابایی، مدیرعامل و جناب آقای مهندس سعید جابری، رییس هیات مدیره شرکت تامین دارو، نماینده انحصاری محصولات جی.یو.ام - باتلر در ایران، ضمن تشکر از زحمات صمیمانه جناب آقای محمدرضا گلزار، سفیر سلامتی برند جی.یو.ام، تندیس و تقدیرنامه ی ارسالی شرکت سان استار سوییس را به ایشان اهدا نمودند. در ادامه مراسم، اهدای جوایز به برندگان مسابقه صورت پذیرفت و برگزیدگان این مسابقه ضمن دریافت جوایز و تندیس خود از دستان آقای گلزار، به گرفتن عکس یادگاری پرداختند. همچنین جناب آقای گلزار بعد از بریدن کیکی که منقش به لوگوی برند جی.یو.ام بود، طی مصاحبه ای به شرح علل انتخاب برند جی.یو.ام پرداخته و از تمامی هواداران خود که همواره پشتیبان ایشان بودند، تشکر نمودند.

این سری مسابقات که با هدف افزایش آگاهی از برند و افزایش اطلاعات مربوط به بهداشت دهان و دندان شرکت کنندگان صورت می پذیرد، ادامه خواهد داشت.