شبکه های اجتماعی ←
مسواک جی یو ام

قرعه کشی هایپراستار بهمن ماه 95

1395/11/22

ما در شرکت مهر گستر تامین دارو همواره هموطنان عزیزی را که برندهای این شرکت را مورد توجه قرار داده و از محصولات آنها خریداری می کنند را به عنوان شریک معنوی و تجاری خود می شناسیم و مصداق این شراکت را آموزش روش های نوین مراقبت از بهداشت فردی به ایشان از طریق ارائه دانش محصولات با کیفیت و مدرن می دانیم. همچنین با برگزاری رویدادهای اجتماعی، آموزشی، مسابقه و قرعه کشی در تلاش هستیم تا مشتریان خود را در سود مادی حاصل از فروش محصولات شریک کنیم در همین راستا همانگونه که پیش از این نیز اطلاع رسانی شد برنامه های قرعه کشی متعدد را در محل فروشگاه های زنجیره ای مهم در سراسر میهن عزیزمان برگزار می کنیم.

این بار نیز مطابق با وعده ای که داده بودیم مراسم قرعه کشی برای مشتریان برندهای CREAM 21 و G.U.M در محل فروشگاه هایپراستار ارم برگزار گردید.

خبر خوب : با توجه به استقبال مشتریان هایپر استار از این طرح مدیر فروشگاه های زنجیره ای شرکت مهر گستر تامین دارو جناب آقای بهنام امجدی اعلام کردند که مشتریان گرامی هایپر استار ارم می توانند از تاریخ 20/11/95 الی 2/12/95 در قرعه کشی بعدی محصولات CREAM 21و G.U.M شرکت کنند. جوایز نفیس این قرعه کشی ساعت های لوکس از برند Casio می باشد که نماینده انحصاری آن در ایران شرکت مهر گستر تامین افزار می باشد و آنها را تحت گارانتی لایف سرویس ارائه می نماید.