شبکه های اجتماعی ←
مسواک جی یو ام

برگزاری فروش ویژه و قرعه کشی در فروشگاه های هایپراستار

1395/10/26

نیروهای حرفه ای شرکت مهر گستر تامین دارو همواره در تلاش هستند تا ضمن ارائه محصولات با کیفیت بهداشتی در بازار ایران از طریق ارتباط مستقیم با مصرف کنندگان نهایی، ضمن تشویق ایشان به استفاده از محصولات بهداشتی، دانش روز در مراقبت از بهداشت فردی و نیز شاخص های کیفی را که باید در انتخاب محصولات بهداشتی مد نظر داشته باشند را به ایشان منتقل نمایند.

همکاران ما در راستای این هدف با شرکت در رویدادهای مختلف اجتماعی یا حضور در مراکز فروش و نیز ایجاد جذابیت های خرید مثل ارائه هدایای تبلیغاتی، اجرای مسابقه یا برنامه های قرعه کشی از مصرف کنندگان محصولات قدردانی می کنند.

این بار تیم مدیریت برنامه های فروش در هایپرمارکت ها برنامه قرعه کشی جذابی را در شعبات ارم، صبا، اصفهان و شیراز فروشگاه های هایپر استار برگزار کردند در این برنامه که از هفتم لغایت بیستم دی ماه در این مراکز اجرا شد خریداران محصولات Creme 21 و G.U.M در ازای خرید خود برگه های قرعه کشی دریافت و آنها را جهت امتحان شانس خود در برنده شدن ساعت های بسیار شیک از برند CASIO در صندوق های قرعه کشی موجود در مراکز می انداختند.

همچنین همکاران ما که بیست عدد ساعت را در این قرعه کشی جهت اهدا به برندگان خوش شانس انتخاب کرده بودند صندوق های جداگانه ای را برای خانم ها و آقایان در نظر گرفته بودند تا در پایان با برداشتن تعداد مساوی رای از این صندوق ها برندگان خانم و آقا با هم برابر باشند.

سرانجام پس از جمع آوری صندوق ها از شعبات مختلف هایپر استار در روز جمعه 24 دی 1395 راس ساعت 6.30 دقیقه مراسم قرعه کشی محصولات شرکت مهر گستر تامین دارو در هایپر استار ارم مقابل شعبه فرش انجام گرفت و در حین اجرای مراسم مجری برنامه از کودکانی که همراه والدین خود در محل قرعه کشی حضور داشتند جهت خارج کردن اسامی افراد برنده از صندوق ها کمک گرفت و حضور این کودکان و شیرین زبانی های ایشان شادی و شعف خاصی را ایجاد کرد.

خبر خوب :

با توجه به استقبال مشتریان هایپر استار از این طرح مدیر فروشگاه های زنجیره ای شرکت مهر گستر تامین دارو جناب آقای امجدی اعلام کردند که در آینده نزدیک مجدد این برنامه قرعه کشی در مراکز هایپر استار برگزار می گردد که اطلاعات آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

اسامی برندگان جوایز قرعه کشی فروشگاه های هایپر استار ارم، صبا، اصفهان و شیراز :

هایپراستار ارم:

آقای فرشادی بخش

آقای محمد سعد الدین

آقای علی فرجی

آقای حسین شورگشتی

آقای تیمور قادری نیا

خانم طاهره حبیب نژاد

خانم مریم دریانیان

خانم لاله رحمانی

خانم آناهیتا تهرانی

خانم راضیه وفایی

هایپر استار صبا:

آقای نیما صالحی

آقای محمد کاشانی

خانم صابری

خانم ستایش طهماسبی

هایپر استار اصفهان:

آقای حمید کیوان فرد

خانم مولود سادات جعفری

خانم سنجیده

هایپراستار شیراز:

آقای عبدالرحیم قنبریان

آقای حشمت اله بابکی

خانم الهام مرشد زاده